20.03.2020
RESTAURACJA JEST NIECZYNNA DO ODWOŁANIA!!!
14.03.2020
Kochani, z wiadomych względów zajęcia fitness są zawieszone do odwołania!!! Ćwiczymy w domu

Przy  zakupach w sklepie wpisz kod ambasadora - "FC Biskupiec" a otrzymasz 5%  rabatu na zakupy

 


FIRMA VITAL BARBARA MILCZ ISTNIEJE NA RYNKU OD 2007 r. ZAJMUJĘ SIĘ DZIAŁALNOŚCIĄ FITNESS JAK RÓWNIEŻ GASTRONOMIĄ. SĄ TO DWIE ŚCIŚLE ZE SOBĄ POWIĄZANE GAŁĘZIE. RUCH I DIETA TWORZĄ NIEROZERWALNĄ PARĘ. W DZISIEJSZYCH CZASACH NIE MAMY CZASU NA GOTOWANIE, ZASTANAWIANIE SIĘ CO ZJEŚĆ I TAK CHWYTAMY WSZYSTKO CO ZNAJDZIE SIĘ POD RĘKĄ. JA DĄŻĘ DO STWORZENIA PROGRAMU SPEŁNIAJĄCYCH OCZEKIWANIA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW OD UŁOŻENIA PLANU TRENINGOWEGO I ŻYWIENIOWEGO PORZEZ CIĘŻKI TRENING ORAZ PRZYGOTOWANIE POSIŁKU DO UZYSKANIA OKREŚLONEGO CZĘSTO WYMARZONEGO CELU.

DO WAS NALEŻY TYLKO DECYZJA CZY JESTEŚCIE GOTOWI ABY ZADBAĆ O SIEBIE I SWOJE ZDROWIE

OD SAMEGO POCZĄTKU MOJEJ DZIAŁALNOŚCI POSTAWIŁAM NA PROFESJONALIZM I WYSOKI POZIOM.

NOWOŚCIĄ SĄ INDYWIDUALNE ZAJĘCIA REHABILITACYJNE PO URAZACH CZY KONTUZJACH ORAZ PROFILAKTYKA WAD POSTAWY U DZIECI I MŁODZIEŻY.JEST TO OGROMNY PROBLEM DZISIEJSZEGO SPOŁECZEŃSTWA, SIĘGAJĄCY CORAZ TO MŁODSZEJ GRUPY WIEKOWEJ.

CHCĄC PODOŁAĆ NAJWIĘKSZYM WYMAGANIOM MOICH KLIENTÓW,STALE OBSERWUJĘ WSZELKIE ZMIANY I NOWINKI ZARÓWNO W DZIEDZINIE FITNESS JAK RÓWNIEŻ W GASTRONOMII. STARAM SIĘ SYSTEMATYCZNIE DOSKONALIĆ MÓJ WARSZTAT W CELU ZAPEWNIENIA ATRAKCYJNOŚCI ZAJĘĆ A PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWA. MOI KLIENCI MOGĄ BYĆ PEWNI,ŻE SĄ W DOBRYCH RĘKACH!!!

 

 

IDEALNYM POŁĄCZENIE JEST DIETA WRAZ Z AKTYWNOŚCIĄ FIZYCZNĄ

OFERUJĘ SZEROKĄ GAMĘ ZAJĘĆ: M.IN.

AQUA AEROBIK, ĆWICZENIA NA TRAMPOLINIE, ZDROWY KRĘGOSŁUP, STRETCH&RELAX, BODY BALL, ABT, AKTYWNI 50+, PROFILAKTYKA SCHORZEŃ KRĘGOSŁUPA I WAD POSTAWY I WIELE INNYCH

SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE "FITNESS"

 

OD MAJA 2013 r. ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO MOJEJ RESTAURACJI "PRZYSTAŃ WARMIŃSKA" UL.FLORIAŃSKA 2/1B, 11-300 BISKUPIEC TEL 89 715 32 00

ORGANIZUJEMY IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE: PRZYJĘCIA WESELNE, KOMUNIE, CHRZCINY, OBIADY POŻEGNALNE, WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE, KINDER PARTY Z ANIMATOREM ZABAW I WIELE, WIELE INNYCH. PROPONUJEMY DOMOWE OBIADKI.

 

ZADZWOŃ ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁYSERDECZNIE ZAPRASZAMY